O společnosti

Začátky naší firmy sahají do roku 1990, kdy jsme založili společnost Likor.cz, jež se specializuje na korkové a vinylové podlahy a vše, co s tím souvisí. Nicméně naše vášeň pro Portugalsko nás přivedla k rozšíření našeho portfolia o vinařství, což vedlo ke vzniku části Portske.cz, která je s námi již od roku 2003.

V počátcích jsme se postupně seznamovali s oblastí portského vína a portugalských vín, stejně jako s madeirou a sherry. Dováželi jsme první lahve a pomalu si budovali nejen pověst našeho podniku, ale i rozšiřovali lásku k portskému v České republice. S vlastními znalostmi a zkušenostmi z vinařských oblastí Portugalska jsme postupně rozšiřovali naše obchodní vinařské portfólio. Spolupracujeme s dodavateli, kteří pěstují víno na nejlepších a nejstarších vinicích a při výrobě portských vín používají pouze nejvyšší kvalitu Aguardente. K našim vinařům patří nejen nejstarší portský dům Kopke, ale i tak významné vinařské domy jako Cálem, Burmester či Quinta do Noval. Co se týče tichých a šumivých vín najdete u nás značky jako Boas Quintas, Casa Alexandre Relvas, Quinta de Sant´Ana či Quinta de Curvos.

Dnes jsme hrdí na to, že jsme považováni za lídry na trhu v zastoupení ročníkových portských vín Vintage a Colheit. Dokážeme nabídnout většinu ročníků od roku 1920. Mnoho vín z naší nabídky získalo prestižní ocenění a medaile po celém světě.

Naše služby zahrnují také privátní i firemní degustace a školení prodejců po celé České republice. Vína, která nabízíme, jsou vysoké kvality a představují unikátní chuťový zážitek.

Doufáme, že se budete cítit vítáni, abyste si mohli vychutnat portská vína, která jsou výsledkem naší vášně a úsilí. 

Váš tým Portske.cz

Zleva: Miroslav Kubíček, Josef Kubíček