Doprava ZDARMA při objednávce nad 2 000 s DPH a o víkendech nad 500 Kč s DPH

Akční balíček MADEIRA

Vytvořili jsme pro Vás nový akční balíček, a protože nastává sychravé období, není nic lepšího na zahřátí, než skvělé víno od nejstaršího vinařství na ostrově Madeira. Společnost Henriques & Henriqes patří mezi nejkvalitnější madeirské vinařství.
Ostatně kvalitu poznáte již sami.
   2 925 Kč/kus

2 449 Kč/kus

Cena včetně DPH Sleva 16%
Zboží dostupné na objednávku.

Charakteristika

Madeira 3 YO SPECIAL DRY- svěží lehké suché bílé s charakteristickou ořechovou vůní. Madeira 3 YO MEDIUM RICH - středně sladké víno ovocné chuti. Madeira 3 YO MEDIUM DRY - elegantní stylové víno zlatavé barvy. Madeira 3 YO FULL RICH SWEET tmavé sladké vyvážené vonné víno s intenzivní chutí. Madeira 10 YO VERDELHO MEDIUM DRY středně suché víno jantarové barvy s bohatým aroma a chutí po sušeném ovoci, oříšcích a karamelu. Koupí tohoto balíčku získáte ZDARMA lahev Madeira 5 YO FINEST FULL RICH zdarma - sladké víno s intenzivně koncentrovanou chutí po zralém ovoci Lahve s madeirským vínem mohou být otevřené velmi dlouho, aniž by došlo ke změně kvality vína.

Gastronomie

Perfektně se hodí k hutným pudinkům, čokoládě nebo jako doplněk k šálku kávy. Servíruje se k desertům, zmrzlinám a pikantním vyzrálým sýrům.

Teplota servírování

16°-18°C

Výrobce

HENRIQUES & HENRIQUES - Vinhos, S.A.

Stát

Portugalsko

Oblast

Madeira

Na sudu

ročníková vína Madeira 3 až 5 let/ dubový sud

Obsah alkoholu

19%

Objem / provedení

kus

Katalogové číslo

ZV22015