• Tipy na valentýnskou večeři

    8. února

    Láska prochází žaludkem. To se ví.

    Podívejte se na pár tipů, jak si zpříjemnit večer. Tyhle recepty zvládne každý.

Portské víno - Vítejte na stránkách internetového obchodu s portským vínem Portske.cz

Portská vína

V našem internetovém a kamenném obchodu nabízíme portská vína a portugalská tichá vína za skvělé ceny. Především u nás najdete portská vína několika značek. Portská vína dělíme na portská vína základní společnosti Cálem, portská vína základní společnosti Burmester, portská vína základní společnosti Kopke, portská vína základní společnosti Messias, portská vína základní společnosti Quinta do Noval, portská vína základní společnosti Dacosta. Dále portská vína typu colheita tawny (ročníková ), portská vína typu reserva tawny, portská vína typu víceletá tawny, jakou jsou 10,20,30,40 leté. Další jsou portská vína reserva typu ruby, portská vína Late bottled Vintage ruby a poslední portská vína Vintage ruby ( ročníkové ).

E-Shop s portským vínem

Za stejné ceny nakupujete jak v internetovém porto shopu, tak i v kameném obchodu v Praze na Radlické, Dobříši na náměstí.
Přijďte do našeho obchodu s portským vínem a portugalským tichým vínem, kde na Vás čekají zajímavé slevy a krásné dárkové obaly portského a portugalského tichého vína.

Prodej portského vína

Jsme autorizovaný prodejce veškerých námi prodávaných značek
http://www.portske.cz/

Klub přátel dobrého vína

Podmínky pro získání členství v KPDV

Zákazník (výhradně fyzická osoba), který jednorázově nakoupí vína nad 2.000 Kč s DPH se může stát členem a získat tak členskou kartu s identifikačním číslem a registrací na jméno. Registraci lze provést  přes internet na našich stránkách. Členská karta je přenosná v rámci rodiny.

Být členem klubu se vyplatí, vynikající slevy, výhodné ceny a další výhody pro Vás

Více o KPDV