Valentýn 2021

Valentýn 2021

Láska prochází žaludkem. To se ví.

Podívejte se na pár tipů, jak si zpříjemnit večer. Tyhle recepty zvládne každý.

Valentýn se blíží a i přesto, že ne všichni jsou příznivci tohoto svátku, dá se udělat radost drahé polovičce i trochu jinak než velkými gesty. Každému udělá radost, když vyjádříme vděčnost za to, že toho druhého. Krásná procházka přírodou, připravené víno na večer a hezký film, k tomu lehké jednohubky, pečivo, olivy a oříšky a ráno jednoduché vafle s našimi džemy. I takto se dá udělat hezký večer a příjemné ráno. Doporučujeme pomazánku z naší makrely, pečené papriky a olivy plněné mandlemi. Na večerní chroupání k filmu pražené portugalské mandle a doporučujeme film Whiplash, hudební drama nebo romantiku ve stylu Dobrý ročník. Ať už máte náladu na cokoliv, zpříjemněte si večer s námi.

Naše tipy, kterými zabodujete :-)

1. Tip

Ančovičky. Máte je rádi? Jak je používáte a jak často? Nebo naopak ančovičky nemáte rádi, případně nevíte, jak je využít? Někdo je přidává do dresinku na salát a někdo je má rád jen na pečivu s máslem.

2. Tip

Makrela s lučinou, solí a pepřem. Jednoduché, rychlé a výborné. V kombinaci s černými olivami z Portugalska.

3. Tip

Na rozpečený toust Vašeho oblíbeného pečiva namažeme lučinu a přidáme Zakusku. Skvělý doplněk k vínu. Lehké, rychlé a výborné. I takto si lze udělat občerstvení k filmu.

4. Tip

Také milujete Vafle? Máme výborné džemy z Portugalska. Pomerančový, z vinných hroznů, mochyně a lesního ovoce. Skvělé jak na sladké snídaně, tak vynikající v kombinaci s tvrdými sýry.