H&H Boal 15 Years Old - na státním banketu v Buckingham Palace

H&H Boal 15 Years Old - na státním banketu v Buckingham Palace

Začátkem tohoto měsíce Spojené království připravilo červený koberec pro státní návštěvu krále Felipe VI. A královny Letizie ze Španělska, první od roku 1986. Oficiální příjezdový ceremoniál na Horse Guards Parade, pak následoval slavnostní průvod po Mall do Buckinghamského paláce, ukázal britskou pohostinnost v její nejlepší podobě.

Večer se v Buckinghamském paláci objevil velkolepý státní banket. Během banketu uskutečnila královna řeč, ve které zdůraznila historický vztah mezi našimi dvěma velkými zeměmi. Ve státním hostingu se zúčastnili král Felipe VI a královna Letizie ze Španělska, HRH královna Alžběta a vévoda z Edinburghu a vévoda a vévodkyně z Cambridge, stejně jako premiérka Theresa Mayová. Hosté byli pohoštěni 3 chodovém menu, včetně Henriques & Henriques 15leté Bual Madeira podávané s dezertem, hořkou čokoládovou omáčkou a malinami.

Madeirská instituce od svého založení v roce 1850 Henriques & Henriques je jediný producent v Madeiře, který má vlastní vinice. Managing Director & Master Blender Humberto Jardim uvedl, že byl velmi hrdý na to, že může jedno z jejich vín podáváno na banketu.