Svatební degustace

Vážení a milý snoubenci,
již se blíží Váš šťastný den, kdy se přesunete do další kapitoly Vašeho života.

Tento okamžik bude nezapomenutelný nejenom pro Vás, ale také pro Vaše známé a kamarády. Je toho mnoho, čím ještě zpestřit tento krásný den a my Vám nabízíme další možnosti z naší nabídky.

Přípitek

Přípitek je nedílnou součástí Vašeho dne. Pojďte překvapit své hosty a využít nabídku pravého Champagne, či pravých portugalských sektů. Vybírat můžete z mnoha cenových hladin a variací.

Svatební degustace

Chcete-li Vaše hosty opravdu překvapit, sestavte si svou vlastní svatební degustaci. Na základě domluvy společně s námi sestavíte pro Vámi určený počet lidí širokou různorodou paletu zajímavých a výborných vín. Celá degustace bude vedena profesionálním sommeliérem, který Vaše hosty seznámí s víny a dalšími zajímavostmi k daným vínům. Degustace bude vedena zábavným rytmem a zpestřena o různá show v podání sommeliéra. Prožijte zážitek při otevírání ročníkové lahve, třeba i Vašeho ročníku, na způsob „Oheň a led" upalováním hrdla.

Degustace probíhá otevřenou formou u stolečku po celou dobu Vaší oslavy. Výhodou je, že hosté si chodí sami pro jejich oblíbené víno a mohou si podle libosti zpestřovat program diskusí se sommeliérem. Samozřejmostí je zapůjčení veškerého potřebného vybavení ( vinné sklo, karafy, chladiče na víno atd.)

Dopřejte svým hostům neobyčejný svatební zážitek v podobě Vámi vybrané degustace. Doba trvání je dle domluvy a počtu osob.

Degustaci je také možné rozšířit o ochutnávku čokolád společnosti Amedei. Ty budou přesně kombinovány Naším sommelierem k daným druhům vín. Dejte poznat rozmanitosti a kráse ve spojení vína a čokolády.